Яндекс.DNS

Безпечний домашній інтернет
На головну

Налаштування у маршрутизаторах ASUS

У нових версіях прошивки маршрутизатора ASUS є окремий блок для налаштування Яндекс.DNS. Програма дозволяє вибрати для кожного зареєстрованого пристрою один із трьох режимів Яндекс.DNS (базовий, безпечний або родинний), а також вибрати режим, який автоматично призначатиметься усім пристроям, які підключаться до мережі вперше.

Зараз підтримку Яндекс.DNS реалізовано у таких моделях ASUS:
RT-N10P
RT-N10Pv2
RT-N11P
RT-N12VP
RT-N12HP_B1

Як налаштувати Яндекс.DNS

  1. В адресному рядку браузера введіть 192.168.1.1 для входу на сторінку налаштувань маршрутизатора.

  2. На сторінці авторизації введіть облікові дані: ім'я користувача та пароль. Для налаштувань маршрутизатора за замовчуванням ім'я користувача/пароль — admin/admin.

  3. Перевірте, чи останню версію прошивки встановлено на вашому маршрутизаторі. Інструкцію з оновлення прошивки ви можете знайти тут.

Daha sonra sürümünüz Yandex.DNS'i destekliyorsa servisin ayarlarını iki yolla yapabilirsiniz: "Hızlı internet ayarları" sihirbazı ile (örneğin yönlendirici ilk internette bağlandığı zaman) veya menüdeki Yandex.DNS ile ilgili bölümün aracılığıyla. İki yol da aşağıda açıklanmıştır.

Налаштування Яндекс.DNS під час проходження майстра «Швидкого налаштування інтернету»

  1. Виберіть майстра налаштування підключення Швидке налаштування інтернету.

  2. На останній сторінці майстра швидкого налаштування позначте галочкою рядок Я хочу використовувати Яндекс.DNS і згоден з умовами використання. Якщо ви хочете використовувати Безпечний режим Яндекс.DNS за замовчуванням, позначте також рядок Використовувати Безпечний режим як режим за замовчуванням.

Налаштування Яндекс.DNS без проходження майстра «Швидкого налаштування інтернету»

  1. На сторінці налаштувань перейдіть у розділ Батьківський контроль.

  2. У розділі Батьківський контроль виберіть вкладку Яндекс.DNS.

  3. У полі Використовувати Яндекс.DNS встановіть перемикач у положення ON.

  4. Після активації Яндекс.DNS ви зможете встановити режим захисту окремих пристроїв, вибравши необхідний пристрій і додавши його до списку. Для кожного із пристроїв, підключених до мережі, можна встановити один із режимів захисту – безпечний, родинний або режим без захисту.

Налаштування маршрутизатора без вбудованої підтримки Яндекс.DNS

Увага: цей варіант налаштування може бути несумісний із певними провайдерами.

Якщо у вашому маршрутизаторі ASUS немає вбудованої функціональності Яндекс.DNS, ви можете налаштувати сервіс у ручному режимі, зазначивши статичні DNS зі сторінки dns.yandex.ru замість DNS WAN вашого провайдера. Інші налаштування провайдера необхідно залишити без будь-яких змін. При цьому режим захисту діятиме відповідно до зазначеної вами адреси Яндекс.DNS – базовий, безпечний або родинний.